30 вересня в Сокалі оголошене Днем жалоби

Відповідне розпорядження підписав міський голова Сокаля Сергій Касян. Сьогодні Сокальщина зустріне Героя Юрія Бочека на Батьківщині. Чин поховання відбудеться завтра об 11.00.

Сьогодні до рідної домівки привезуть тіло загиблого Героя Бочека Юрія Вікторовича.

Просимо жителів громади о 16 год., з квітами, лампадками, прапорами зустріти Героя "живим коридором".

Кортеж із тілом нашого Захисника буде проїжджати від кільця по вул. Богдана Хмельницького у Сокалі до села Велике.

Парастас за Героєм відбудеться сьогодні, 29 вересня, о 19.00 год. у його рідному селі Велике. Чин похорону запланований на п'ятницю, 30 вересня, початок об 11.00 год.

Для жителів громади організовано доїзд, автобус відправлятиметься від зупинки в Сокалі біля школи-інтернат о 10.30 год.

Просимо прийти на похорон та гідно провести Юрія Бочека в останню путь.

Герої не вмирають!