Громада Сокаля активно допомагає ЗСУ

8 жовтня, у м.Сокаль відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних сил України.

Вже традиційно, наші творчі колективи і виконавці у вихідні організували концертну програму. Її учасниками стали солісти Тетяна Гнатюк, Марія Кобаса, Ольга Шевчук, Вероніка Божак, Вероніка Левицька, Діана Бондарчук, Вікторія Петраш, читець Діана Бондарчук, дует "Мрія" Народного дому м.Сокаль (керівник Ольга Шевчук), вокальний ансамбль "Сузір'я" Народного дому м.Сокаль, вокальне тріо "Феєрія" Народного дому м.Сокаль. Ведучі концерту Вероніка Левицька та Коберенко Аліна.

Під час заходу було зібрано 5643 гривні, які передано Нашим Героям - Збройним Силам України, а саме - 80-тій окремій десантно-штурмовій бригаді.