В Сокалі вшановуватимуть 80-річчя УПА

14 жовтня у свято Покрови Пресвятої Богородиці в Сокалі відбудуться урочистості до Дня Захисників і Захисниць України, Дня українського козацтва і Дня створення УПА.

О 10:00  у катедральному храмі святих апостолів Петра і Павла розпочнеться урочиста Свята Літургія.

Об 11:30 громада вшанує пам'ять загиблих захисників України біля Стели Героїв.

На відзначення 80-річчя створення Української Повстанської Армії та до Дня Захисників України в центральній частині міста буде розгорнутий прапор УПА.

Відтак, відбудеться поминальна молитва на меморіалі Героям визвольних змагань на новому цвинтарі, а також вшанування Захисників, які поклали свої життя у російсько-українській війні.

Запрошуємо сокальчан і гостей міста на вшанування величних свят українського народу та наших Героїв!

В разі оголошення повітряної тривоги - будуть виконані усі вимоги щодо безпеки громадян!