Відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради

16 листопада 2023 року о 15.00 годині в залі засідань Сокальської міської ради (за адресою м. Сокаль, вул. Шептицького, 44)  відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради №04-2023 в складі, затвердженому рішенням №1126 від 14.07.2023 року. На засіданні розглядатиметься проєкт містобудівної  документації на місцевому рівні «Детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки (кадастровим № 4624885700:13:000:0181) для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу вздовж автомобільної дороги Т-1408 Угринів-Хоробрів на території Сокальської міської територіальної громади (за межами с. Угринів) Червоноградського району Львівської області», виконаний ТзОВ «ПО «УкрЗахідУрбанізація».

Членам архітектурно-містобудівної ради можна ознайомитись з проєктом містобудівної документації в паперовому варіанті в відділі архітектури та містобудування Сокальської міської ради, або звернутися на електронну пошту arch.sokal@gmail.com для отримання доступу до електронного варіанту документації.