Помер Герой України, наш земляк Степан Хмара

З сумом сповіщаємо, що сьогодні, 21 лютого, у віці 86 років, помер Герой України, депутат чотирьох скликань, багаторічний політв'язень радянських концтаборів та співавтор Конституції України Степан Хмара.

Він народився у селі Боб'ятин на Сокальщині. Його політична діяльність почалася у 70-х роках минулого століття. У 1990-му Хмара став депутатом парламенту і разом із іншими націонал-патріотами, що входили до «Народної ради» був одним із авторів Декларації про державний суверенітет України.
Він першим із депутатів підтримав «революцію на граніті» у жовтні 1990 року – страйк і голодування студентів на площі Жовтневої Революції (нинішній Майдан Незалежності), і сам голодував два тижні.У 2006 році Указом Президента України Віктора Ющенка йому було присвоєне звання Герой України.
Вічна, світла пам'ять про нашого земляка Степана Хмару житиме в серцях мільйонів українців.

Приєднані файли
26_main-v1708518004.jpg