Повідомлення про оприлюднення та проведення громадських слухань щодо розроблення Проектів Детальних планів території по вул.Тартаківська, 89 та вул. Шашкевича,77 в м.Сокаль Червоноградського району Львівської області

1). Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 (зі змінами від 21.10.2022р. №1196), Сокальська міська рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації, а саме:

• Детальний план території з метою проведення реконструкції нежитлових будівель по вул.Тартаківська, 89 в м. Сокалі Червоноградського району Львівської області;
  • Детальний план території для проведення реконструкції частини власного нежитлового приміщення під житловий будинок та визначення параметрів земельної ділянки для його обслуговування по вул. Шашкевича,77 в м. Сокаль Червоноградського району Львівської області.

2). Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Сокальська міська рада Львівської області

3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень, а саме:

- дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:

30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 01.03.2024 року до 30.03.2024 року.

- способи участі громадськості:

надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Сокальської міської ради Львівської області (вул. Шептицького, 44, м. Сокаль, Львівська обл., 80001).

- дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

29.03.2024 року о 12:00 год. в залі засідань  приміщення Сокальської міської ради, за адресою: м.Сокаль, вул.Шептицького,44, Червоноградський району.

- Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Сокальська міська рада Львівської області (вул. Шептицького, 44, м. Сокаль, Львівська обл., 80001).

Адреса сайту: https://sokal-rada.gov.ua

- Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Сокальська міська рада Львівської області (вул. Шептицького, 44, м.Сокаль, Львівська обл., 80001), ел. адреса: miskradasokal@ukr.net. Строки подання зауважень та пропозицій – з 01.03.2024 року до 30.03.2024 року.

- Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Сокальська міська рада Львівської області.

• Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - Не передбачена
Приєднані файли
Круглій (без ІТЗ)2.pdf