"Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території з метою визначення параметрів земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель (на території колишнього господарського двору) по вул. Героїв України в с. Суховоля (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) "

Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

• Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Детальний план території з метою визначення параметрів земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель (на території колишнього господарського двору) по вул. Героїв України в с. Суховоля Червоноградського району Львівської області.

Проєктом детального плану території передбачається будівництво пташників, виробничо-складських. допоміжних будівель та споруд.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Сокальська міська рада

3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:

30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 19.04.2024 року до 19.05.2024 року.

б) способи участі громадськості:

надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу:

Сокальська міська рада (вул. Шептицького, 44, м. Сокаль, Червоноградський р-н., Львівська обл., 80000).

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

17.05.2024 року о 13:00 год. в приміщенні глядацького залу Народного Дому с.Суховоля за адресою: (вул. Героїв України, с.Суховоля, Червоноградський р-н., Львівська обл., 80025).

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Адреса сайту: https://sokal-rada.gov.ua/

ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Сокальська міська рада (вул. Шептицького, 44, м. Сокаль, Червоноградський р-н., Львівська обл., 80000), ел. адреса: miskradasokal@ukr.net.

Строки подання зауважень та пропозицій – з 19.04.2024 року до 19.05.2024 року.

д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Сокальська міська рада

• Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Не передбачена