"Повідомлення про оприлюднення Проектів Генеральних планів сіл Стенятин та Роятин Червоноградського району Львівської області"

• Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Генеральний план с.Стенятин Червоноградського району Львівської області та Генеральний план с.Роятин Червоноградського району Львівської області.

Генеральний план у межах населеного пункту уточнює визначає планувальну організацію і розвиток частини території.

2). Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Сокальська міська рада Львівської області

3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень, а саме:

- дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:

30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 05.01.2024 року до 04.02.2024 року.

- способи участі громадськості:

надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Сокальської міської ради Львівської області (вул. Шептицького, 44, м. Сокаль, Львівська обл., 80000).

- дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

26.01.2024 року о 12:00 год. в приміщенні колишньої Стенятинської сільської ради Львівської області (вул. Центральна, с. Стенятин, Львівська обл., 80024).

- Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Сокальська міська рада Львівської області (вул. Шептицького, 44, м. Сокаль, Львівська обл., 80000).

Адреса сайту: https://sokal-rada.gov.ua

- Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Сокальська міська рада Львівської області (вул. Шептицького, 44, м.Сокаль, Львівська обл., 80000), ел. адреса: miskradasokal@ukr.net. Строки подання зауважень та пропозицій – з 05.01.2024 року до 04.02.2024 року.

- Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Сокальська міська рада Львівської області.

• Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - Не передбачена
Приєднані файли
Оголошення_Стенятин-Роятин.docx