Вишкільний табір “Лицар Чести” відбудеться в Городиловичах

Дата та час початку події: 06.07.2021 19:07
Місце проведення: Поблизу колишнього села Городиловичі, Сокальщина, Львівська область

Як стати лицарем за 6 днів?

Ні, це не про лицарські турніри чи курси з фехтування.

Це про вишкільний табір «Лицар Чести»!

Що це таке?

Він відрізняється від типових відпочинкових таборів. Тут ти не матимеш часу просто сидіти на місці, грати карти чи розважатися.

На тебе чекає насичена програма фізичного, морального та інтелектуального вишколу. За ці 6 днів ти здобудеш навички роботи в команді, орієнтування та провідництва.

Ти підтягнеш свою фізичну форму на руханках, регбі та смузі перешкод. А на гутірках дізнаєшся більше, ніж на уроках історії!
Захід допоможе тобі сформувати лицарські якості та стати частиною середовища активної молоді.

Коли?
6-11 липня

Де?
Поблизу колишнього села Городиловичі, Сокальщина, Львівська область

Для кого?
Молодь 14-23 роки

Скільки коштує?
До 26 червня включно вкладка 400 грн. Потім вона буде зростати, тому не барись!

Де анкета?

Якщо ти не боїшся вийти з зони комфорту та випробувати себе, то тобі до нас! Обіцяємо: буде складно. Але тут ти зрозумієш на що здатний насправді