Публічність

Звернення громадянПро звернення громадян

Для отримання офіційної відповіді на Ваше звернення, Ви можете надіслати листа у письмовій формі на адресу Сокальської міської ради: вул. А.Шептицького, 44, м. Сокаль, Червоноградський р-н, Львівська обл., Україна, 80001, або ж подати його особисто через Приймальню - за тією ж адресою.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати. У разі недотримання цих вимог звернення розгляду не підлягає.

Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII “Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції” з 28 жовтня 2015 року “письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на  яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Ви можете звернутись до керівництва Сокальської міської ради та її виконавчого комітету на особистому прийомі, відповідно до графіку. 

Графік особистого прийому громадян посадовими особами
Сокальської міської ради Львівської області

1.  Міський голова КАСЯН Сергій Васильович

    Середа, з 10.00 год. до 13.00 год

2. Секретар міської ради СИДОР Ігор Петрович

    Четвер, з 10.00 год. до 13.00 год.

3. Заступник міського голови з  питань діяльності виконавчих органів ради
   ОГІНСЬКИЙ Володимир Богданович

    Пʼятниця, з 10.00 год. до 13.00 год.

4. Заступник міського голови з  питань діяльності виконавчих органів ради
    ОЛІЙНИК  Олег Романович

     Вівторок, з 10.00 год. до 13.00 год.

5. Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету
    КОНДРАТЮК  Вадим Іванович

    Понеділок,з 10.00 год. до 13.00 год.

Адреса: вул. А.Шептицького, 44, м. Сокаль, Червоноградський р-н, Львівська обл., Україна, 80001

E-mail: miskradasokal@ukr.net

Телефон: 093 735 33 44

 

Категорії

Новини

Останнє опубліковане