Публічність

Звернення громадянПро звернення громадян

Для отримання офіційної відповіді на Ваше звернення, Ви можете надіслати листа у письмовій формі на адресу Сокальської міської ради: вул. А.Шептицького, 44, м. Сокаль, Червоноградський р-н, Львівська обл., Україна, 80001, або ж подати його особисто через Приймальню - за тією ж адресою.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати. У разі недотримання цих вимог звернення розгляду не підлягає.

Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII “Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції” з 28 жовтня 2015 року “письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на  яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Ви можете звернутись до керівництва Сокальської міської ради та її виконавчого комітету на особистому прийомі, відповідно до графіку. 

Графік особистого прийому громадян посадовими особами
Сокальської міської ради Львівської області

1.  Міський голова КАСЯН Сергій Васильович

    Середа, з 10.00 год. до 13.00 год

2. Секретар міської ради СИДОР Ігор Петрович

    Четвер, з 10.00 год. до 13.00 год.

3. Заступник міського голови з  питань діяльності виконавчих органів ради
   ОГІНСЬКИЙ Володимир Богданович

    Пʼятниця, з 10.00 год. до 13.00 год.

4. Заступник міського голови з  питань діяльності виконавчих органів ради
    ОЛІЙНИК  Олег Романович

     Вівторок, з 10.00 год. до 13.00 год.

5. Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету
    КОНДРАТЮК  Вадим Іванович

    Понеділок,з 10.00 год. до 13.00 год.

Адреса: вул. А.Шептицького, 44, м. Сокаль, Червоноградський р-н, Львівська обл., Україна, 80001

E-mail: miskradasokal@ukr.net

Телефон: 093 735 33 44

 

Категорії

Новини

Останнє опубліковане

02.12.2022
Змінили прізвище чи адресу - повідомте податкову!

Відповідно до Наказу Міністерства фінансів України від 29.09.2017 року №822 «Про затвердження Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків» фізичні особи зобов’язані подавати відомості про зміну даних (зміна місця проживання (податкової адреси), прізвища, імені, по батькові, тощо), які вносяться до облікової картки платника податків, протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання заяви за формою № 5ДР

30.11.2022
Працевлаштовано майже 1400 переселенців з наданням компенсації працедавцям

Станом на 25.11.2022 року урядовою ініціативою, що передбачає виплату працедавцям компенсації витрат з оплати праці прийнятих на роботу вимушено переміщених осіб, на Львівщині скористалися 527 суб’єктів господарювання. Вони забезпечили роботою 1368 осіб, котрі переїхали з тимчасово окупованої території або районів активного ведення бойових дій.

25.11.2022
Підсумки сесії міської ради

Завершила роботу позачергова XXVIIІ сесія VIII скликання Сокальської міської ради. Під час сесії було розглянуто чимало важливих для громади питань