Новини Відділу соціального захисту

Сокальською міською радою передбачена виплата одноразової грошової допомоги

Сокальською міською радою передбачена виплата одноразової грошової допомоги військовослужбовцям, мешканцям територіальної громади, які були спрямовані на забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та отримали поранення.

Станом на 01.09.2022р. виплачено одноразову допомогу 6 військовослужбовцям. Крім того, комісією з надання одноразової грошової допомоги особі, яка опинилась при певних обставинах, на вирішення яких необхідні кошти, прийнято рішення надати допомогу ще 8 військовослужбовцям.

Для отримання допомоги необхідно звертатись у відділ соціального захисту Сокальської міської ради за адресою: м.Сокаль, вул.Героїв УПА, 11 (3 поверх).