Інформація відділу ЦНАП

З 30 травня по 03 червня 2022 адміністраторами відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сокальської міської ради Львівської області (далі-відділ «ЦНАП») надавались адміністративні послуги  суб’єктам звернень  соціального характер згідно затвердженого переліку.

Всього надано 30 адміністративних послуг, зокрема:

надання різних вид допомог - 21, в тому числі допомоги  на проживання внутрішньо переміщеним особам - 2;

видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи - 4;

оформлення субсидії - 1; отримання експлуатаційних дозволів – 2.

Відновлено прийом громадян з надання адміністративних послуг з питань архітектури та містобудування,  Держпродспоживслужби.

За звітний період зареєстровано на теренах м. Сокаль 9 внутрішньо переміщених осіб та внесено запис вибуття з територіальної громад щодо 7 осіб, які повернулись до своїх домівок.

Крім того  постійно надаються консультації працівниками відділу «ЦНАП» по всіх адміністративних послугах.

Проводиться організаційна робота щодо відновлення надання паспортних послуг.

2-3червня 2022 працівниками відділу «ЦНАП» оперативно на запит начальника Першого відділу Червоноградського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки було оброблено інформацію щодо внутрішньо переміщених осіб в межах України.

За звітний період державним реєстратором юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відділу» ЦНАП» було зареєстровано 2 фермерських господарства:

ФГ « ГРОМУШ »,  місцезнаходження м.Белз,

голова ФГ- Клепак Юрій Дмитрович;

cімейне ФГ,  місцезнаходження с. Войславичі,

голова ФГ-Теслюк Богдан Стефанович;

Крім того здійснюються інші реєстраційні дії, які передбачені постановою КМУ №209 від 06.03.2022.