Інформація щодо роботи відділу земельних ресурсів та екології.

1. По розгляду звернень громадян Сокальської громади були здійснені виїзди працівниками відділу земельних ресурсів та екології Сокальської міської ради за межами населених пунктів с. Стинятин, с. Свитазів та в с. Ульвівок, с. Волиця.
  2. Працівники відділу земельних ресурсів та екології Сокальської міської ради прийняли участь в громадських обговореннях щодо розроблення детальних планів територій в с. Русин та с. Свитазів.
  3. 06.2022 року відбувся електронний аукціон, щодо продажу земельної ділянки у власність несільськогосподарського призначення, площею 1,1600 га, що розташована за адресою: Львівська область, м.Сокаль, вул. Героїв УПА. Ціна продажу земельної ділянки становить 1500001грн.00коп. Також переможець земельних торгів сплатить суму втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, яка становить: 1112057грн.07коп.