Інформація про пророблену роботу Відділу соціального захисту Сокальської міської ради за період 06.06.22-10.06.2022

За звітний тиждень:

- прийнято 47 рішень про надання/відмову в наданні соціальних послуг мешканцям громади;

- опрацьовано 97 заяв на виплату компенсації власникам жилих приміщень за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися  у період воєнного стану,

• надано консультації 42 громадянам з питань, що належать до компетенції відділу.
  • подано заявку на виплату компенсації за надані соціальні послуги 26 особам.
  • подано заявку на виплату грошової допомоги 4 дітям  військовослужбовців, які загинули під час участі в антитерористичній операції .
  • виплачено одноразову допомогу 4 мешканцям громади на суму 7000 грн.
  • подана заявка на відшкодування коштів призначених на медичне обслуговування 6 громадян, які постраждали внаслідок ЧАЕС на суму 8118,32 грн..
  • подано заявку на відшкодування коштів призначених на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни на суму 7212 грн..
  • подано заявку на виплату грошової компенсації установам, закладам всіх форм власності за тимчасове розміщення ВПО на суму 12060грн. на 13 осіб.