Митці Львівщини підтримують громади та Збройні сили України

В неділю, 23 жовтня, Мистецький проект «Рідними шляхами - 2022» «Українські музи не мовчать» завітав до Народних домів села Велике та Теляж Сокальської територіальної громади.

Мешканці та гості сіл мали можливість почути твори українських митців у виконанні Академічного інструментального ансамблю «Високий замок» (керівник Андрій Яцків) та Заслуженої артистки України Лілії Коструби.

Під час заходу у селі Велике було зібрано 4550 гривень, у Теляжі - 3000 грн. Усі пожертви буде передано Нашим Героям - Збройним Силам України - 80-тій окремій десантно-штурмовій бригаді.

Нагадаємо, проєкт реалізується Департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА, Львівською національною філармонією, за підтримки Відділу культури Сокальської міської ради.