Сокальчани - найсильніші у спорті

Відбулися Молодіжні спортивні ігри серед територіальних громад Львівщини

06 листопада в м. Пустомити відбулися ІІ Молодіжні спортивні ігри ВФСТ "Колос" серед територіальних громад Львівщини з 8 видів спорту серед юнаків та дівчат 2006р.н і молодші у таких видах категоріях: мініфутбол, волейбол, настільний теніс, перетягування канату, шахи, шашки, армспорт, гирьовий спорт. Команди були розподілені на дві територіальні зони.  В групі 2 "Схід" було заявлено 11 команд із Львівщини,  сюди ввійшла і команда Сокальської територіальної громади.

Учні відділення волейболу та футболу ДЮСШ "Соколяни"  зайняли  І місце . Спортсмени Сокальської територіальної громади посіли загальнокомандне ІІІ місце, що дає можливість виступати у фіналі змагань.

Вже у суботу, 12 листопада, відбудеться фінал Львівщини. Бажаємо нашим спортсменам перемоги!