Сокальчани - найсильніші у спортіВідбулися Молодіжні спортивні ігри серед територіальних громад Львівщини

06 листопада в м. Пустомити відбулися ІІ Молодіжні спортивні ігри ВФСТ "Колос" серед територіальних громад Львівщини з 8 видів спорту серед юнаків та дівчат 2006р.н і молодші у таких видах категоріях: мініфутбол, волейбол, настільний теніс, перетягування канату, шахи, шашки, армспорт, гирьовий спорт. Команди були розподілені на дві територіальні зони.  В групі 2 "Схід" було заявлено 11 команд із Львівщини,  сюди ввійшла і команда Сокальської територіальної громади.

Учні відділення волейболу та футболу ДЮСШ "Соколяни"  зайняли  І місце . Спортсмени Сокальської територіальної громади посіли загальнокомандне ІІІ місце, що дає можливість виступати у фіналі змагань.

Вже у суботу, 12 листопада, відбудеться фінал Львівщини. Бажаємо нашим спортсменам перемоги!


Категорії

Новини

Останні новини

02.12.2022
Змінили прізвище чи адресу - повідомте податкову!

Відповідно до Наказу Міністерства фінансів України від 29.09.2017 року №822 «Про затвердження Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків» фізичні особи зобов’язані подавати відомості про зміну даних (зміна місця проживання (податкової адреси), прізвища, імені, по батькові, тощо), які вносяться до облікової картки платника податків, протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання заяви за формою № 5ДР

30.11.2022
Працевлаштовано майже 1400 переселенців з наданням компенсації працедавцям

Станом на 25.11.2022 року урядовою ініціативою, що передбачає виплату працедавцям компенсації витрат з оплати праці прийнятих на роботу вимушено переміщених осіб, на Львівщині скористалися 527 суб’єктів господарювання. Вони забезпечили роботою 1368 осіб, котрі переїхали з тимчасово окупованої території або районів активного ведення бойових дій.

25.11.2022
Підсумки сесії міської ради

Завершила роботу позачергова XXVIIІ сесія VIII скликання Сокальської міської ради. Під час сесії було розглянуто чимало важливих для громади питань