Молодіжні спортивні ігри Львівщини12 листопада, на базі Пустомитівських ліцеїв №2 та №1 відбулася фінальна частина Других молодіжних спортивних ігор Львівщини серед збірних команд територіальних громад (юнаки та дівчата 2006 року народження та молодші) з восьми видів спорту. Право позмагатись у фіналі здобули 8 команд ТГ, які напередодні стали найкращими у територіальних зонах «Захід» і «Схід».


На урочистому відкритті спортсменів, представників команд вітав начальник Управління молоді та спорту ЛОДА, за підтримки якої відбувалися змагання, Роман Хім‘як. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв.

Вражає георгафія представлених команд - було охоплено громади від Борині до Сокаля, від Яворова до Миколаєва. Загалом на різних етапах змагань взяло участь 20 колективів, понад 800 учасників.

Спортсмени Сокальської ТГ з шахів
Корчевський Володимир і Манянчин Максим вибороли почесне друге місце,а команда з волейболу третє!
Вітаємо переможців змагань та бажаємо наснаги для нових здобутків!


Категорії

Новини

Останні новини

02.12.2022
Змінили прізвище чи адресу - повідомте податкову!

Відповідно до Наказу Міністерства фінансів України від 29.09.2017 року №822 «Про затвердження Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків» фізичні особи зобов’язані подавати відомості про зміну даних (зміна місця проживання (податкової адреси), прізвища, імені, по батькові, тощо), які вносяться до облікової картки платника податків, протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання заяви за формою № 5ДР

30.11.2022
Працевлаштовано майже 1400 переселенців з наданням компенсації працедавцям

Станом на 25.11.2022 року урядовою ініціативою, що передбачає виплату працедавцям компенсації витрат з оплати праці прийнятих на роботу вимушено переміщених осіб, на Львівщині скористалися 527 суб’єктів господарювання. Вони забезпечили роботою 1368 осіб, котрі переїхали з тимчасово окупованої території або районів активного ведення бойових дій.

25.11.2022
Підсумки сесії міської ради

Завершила роботу позачергова XXVIIІ сесія VIII скликання Сокальської міської ради. Під час сесії було розглянуто чимало важливих для громади питань