НЕРЕСТ - 2023

Інформуємо жителів Сокальської громади про заборону добування (вилову) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) у період нересту та затверджений перелік ділянок водних об’єктів, не заборонених для проведення любительського рибальства в 2023 році.

ПЕРЕЛІК
ділянок водних об’єктів, не заборонених для проведення любительського рибальства на умовах загального водокористування в 2023 році.
Річка Західний Буг:
 - від бетонного моста об’їзної дороги м. Червонограда до витоку р. Білий Стік (Червоноградський район);
 - від автомобільного моста в м. Сокаль до старого залізничного моста дороги на хімічний завод (Червоноградський район);
 - від межі с. Ульвівок до межі с. Старгород (Червоноградський район);
- від бетонного моста дороги на с. Яструбичі до залізного моста дороги на с. Волсвин (Червонградський район);
 - від бетонного моста автомобільної дороги Львів-Ковель (Р15) до початку прикордонної зони з Республікою Польща (Червоноградський район).