Дільничні офіцери підбили підсумки роботи

Дільничні офіцери відділення поліції #2 Червоноградського РВП ГУНП у Львівській області звітують перед населенням.
З метою покращення взаємодії з населенням поліція проводить звітні зустрічі на території обслуговування. Правоохоронці підбили підсумки роботи за 2023 рік та визначили пріоритетні напрямки на 2024. Під час звітувань дільничні офіцери поліції обговорили питання криміногенної ситуації, заходи із запобігання та протидії вчинення як кримінальних так і адміністративних правопорушень, обговорили проблеми територій обслуговування та можливі шляхи їх вирішення.
Так, дільничні офіцери поліції Сокальщини обслуговують 96 сіл, 3 міста та 1 селище міського типу. В наявності в секторі превенції працює 10 дільничних.
У 2023 році тільки дільничними офіцерами поліції було розглянуто 2592 заяв та повідомлень про вчинення правопорушень чи інші події. Розкрито 94 злочини. Крім того, до адміністративної відповідальності було притягнуто 1300 громадян. Окрім цього, дільничні зафіксували 265 випадків насильства в сім’ї, 215 сімейних дебоширів поставлено на профілактичний облік, кривдникам винесено 171 тимчасових заборонних приписів. Також дільничні офіцери проводять профілактичну роботу з раніше судимими, кількість яких налічує 29 осіб.
Працівники сектору превенції насамперед забезпечують охорону публічного порядку, здійснюють нагляд за об'єктами інфраструктури з метою попередження вчинення протиправних дій сторонніми особами, проводять профілактичні заходи для запобігання вчиненню правопорушень.
І на останок наголошуємо - однією з головних складових успіху в розкритті та попередженні злочинів є своєчасне інформування поліції. Якщо мешканці не залишаються байдужими і повідомляють про правопорушення, що вчинені або готуються, то поліція має змогу одразу прийняти відповідних заходів. Тому, взаємодія населення та поліції є дуже важлива, особливо в умовах воєнного стану.
Приєднані файли
421592930_690199083301916_7997722227571141828_n.jpg