Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації Генерального плану с.Стенятин
Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

Генерального плану с.Стенятин

 

  1. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Генерального плану с.Стенятин Червоноградського району Львівської області.

У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.

  1. Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Сокальська міська рада Львівської області.
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 02.02.2024 р. до 12.02.2024 р.;

– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Сокальської міської ради Львівської області – https://sokal-rada.gov.ua/.

– зауваження і пропозиції подаються до Сокальська міська рада Львівської області (80001, Україна, м. Сокаль, вул.Шептицького 44), ел.пошта: miskradasokal@ukr.net  в термін до 12.02.2024 р.

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Сокальська міська рада Львівської області.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування – відсутня.

 

 

 

 

 

 

Приєднані файли
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (1) (3).pdf

Категорії

Новини

Останні новини

12.06.2024
Оголошення про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону

Оголошення про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону Сокальська міська рада повідомляє, що 12.07.2024р. відбудуться земельні торги у формі електронного аукціону продаж права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.