Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації
Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

  1. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території з метою визначення параметрів земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель (на території колишнього господарського двору) по вул. Героїв України (колишня -Першотравнева) в с.Суховоля Червоноградського району Львівської області.

Передбачається реконструкція складських приміщень, адміністративно-офісної будівлі. Окрім цього запроєктовано будівництво та спорудження складів, пташників, забійного цеху, локальних очисних споруд, водозабірної свердловини, майданчиків для паркування автомобілів, гноєсховища.

У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.

  1. Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Сокальська міська рада.
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 29.03.2024 р. до 08.04.2024 р.;

– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Сокальської міської ради – https://sokal-rada.gov.ua/.

– зауваження і пропозиції подаються до Сокальської міської ради (80000, Львівська обл., Червоноградський р-н., м. Сокаль, вул. Шептицького, 44), ел.пошта: miskradasokal@ukr.net в термін до 08.04.2024 р.

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Сокальська міська рада.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування – відсутня.

 

 

 

 

 

Приєднані файли
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (1).pdf