Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації
  1. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території частини господарського двору по вул. Шевченка в с. Хоробрів Червоноградського району Львівської області (ІІ черга).

У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.

  1. Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Сокальська міська рада Львівської області.
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 02.04.2024 р. до 11.04.2024 р.;

– згідно зі ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Сокальської міської ради – https://sokal-rada.gov.ua/.

– зауваження і пропозиції подаються до Сокальської міської ради (80000, Львівська обл., Червоноградський р-н., м. Сокаль, вул. Шептицького, 44), ел.пошта: miskradasokal@ukr.net в термін до 11.04.2024р.

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Сокальська міська рада Львівської області.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.

Приєднані файли
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (1) (1).pdf