Інформація щодо зовнішньої реклами

До уваги суб’єктів господарювання,

які у своїй діяльності використовують зовнішню рекламу!

На виконання Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» «Про рекламу», «Про охорону культурної спадщини», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067, Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території Сокальської міської територіальної громади, затвердженого рішенням сесії Сокальської міської ради від 17.05.2023 № 1048, Сокальська міська рада пропонує всім суб’єктам господарювання, які у своїй діяльності використовують зовнішню рекламу без оформлення необхідних дозвільних документів, у двотижневий термін звернутися до Сокальської міської ради за отриманням вказаних документів та укладення відповідних договорів.

Принагідно повідомляємо, що суб’єкти господарювання, які отримали відповідні дозволи, але не здійснюють вчасно оплату, мають у найкоротший термін погасити заборгованість.

В разі невиконання вказаних вимог, до порушників будуть застосовані заходи реагування у відповідності до чинного законодавства.