Повідомлення про оприлюднення Проекту Детального плану території частини господарського двору по вул. Шевченка в с. Хоробрів Червоноградського району Львівської області (ІІ-а черга) (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)
Повідомлення про оприлюднення Проекту Детального плану території частини господарського двору по  вул. Шевченка в с. Хоробрів Червоноградського району Львівської області (ІІ-а черга) (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

 

  • Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Проект Детального плану території частини господарського двору по  вул. Шевченка в с. Хоробрів Червоноградського району Львівської області (ІІ-а черга).

Згідно генерального плану с. Хоробрів територія детального планування являє собою виробничу  зону села.  В подальшому передбачається не змінювати функціональне призначення території планування. Вільні від забудови  ділянки, планується використати  як інвестиційні території для розташування   об’єктів    виробничого призначення V класу санітарної класифікації  підприємств, які мають санітарно-захисну  зону до 50 м.

  • Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Сокальська міська рада Львівської області.

3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

    а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:

    30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 13.06.2024 року до 12.07.2024 року.

  б) способи участі громадськості:

надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Сокальська міська рада Львівської області (80000, Україна, м. Сокаль, вул. Шептицького 44).

  в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

11.07.2024 року о 12:00 год. в приміщенні Хоробрівського старостинського округу Львівської області (вул. Шевченка, 50, с. Хоробрів, Львівська обл., 80013).

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Сокальська міська рада Львівської області (80000, Україна, м. Сокаль, вул. Шептицького 44).

Адреса сайту: https://sokal-rada.gov.ua/

ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Сокальська міська рада Львівської області (80000, Україна, м. Сокаль, вул. Шептицького 44), ел. адреса: miskradasokal@ukr.net. Строки подання зауважень та пропозицій – з 13.06.2024 року до 12.07.2024 року.

д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Сокальська міська рада Львівської області.

  • Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Не передбачена.

 

Приєднані файли
ДПТ Хоробрів госпдвір без ДСК.pdf
Повідомлення про оприлюдення документа державного планування (2).pdf