Оголошення про конкурс щодо встановлення Стели Героїв

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення відкритого архітектурного конкурсу щодо визначення кращої проєктної пропозиції  на встановлення об’єкту

монументально-декоративного мистецтва

/між вул.Шептицького та територією церкви Св.Апостолів Петра

та Павла/ в м.Сокаль Шептицького району Львівської області

Замовник конкурсу: Сокальська міська рада Львівської області;

Організатор конкурсу: Відділ архітектури та містобудування Сокальської міської ради Львівської області;

Тема, мета і терміни проведення конкурсу: відкритий архітектурний конкурс на визначення кращої проєктної пропозиції щодо встановлення об’єкту монументально-декоративного мистецтва «МЕМОРІАЛЬНО-ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДОШКИ ПО ВШАНУВАННЮ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ - ГЕРОЇВ УКРАЇНИ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ»  /між вул.Шептицького та територією церкви Св.Апостолів Петра та Павла/ в м.Сокаль Шептицького району Львівської області (далі – Конкурс) оголошується з метою знаходження форми художнього відображення, а також  архітектурно-просторового рішення щодо увічнення історичних подій і подвигу їх учасників, враховуючи вагомість та зміст об’єкта, героїчний внесок воїнів в боротьбі за майбутнє України, виконувати освітню функцію та патріотичне виховання майбутніх поколінь, значущість і масштаб події, пам’ять людей, які заплатили життям за свій вибір та активну громадянську позицію.

Письмова заявка щодо участі у Конкурсі (додається) та одержання у організатора Конкурсу вихідних даних для проєктування здійснюється з 15 жовтня по 15 листопада 2024 року.

Подання ескізних проєктів на Конкурс здійснюється його учасниками організатору Конкурсу до 14 січня 2025 року за адресою: 80001, м. Сокаль, вул.Шептицького,61 /2й-поверх/ тел. (067)17-21-843, E-mail: arch.sokal@gmail.com.

Журі проводить перегляд поданих конкурсних проєктів на відповідність умовам проведення Конкурсу, підбиває підсумки Конкурсу та визначає переможців Конкурсу з 22 по 26 січня 2025 року.

Підсумки Конкурсу оголошуються замовником Конкурсу 26 січня 2025 року та опубліковуються в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті замовника Конкурсу протягом 10 днів з дня оголошення.

Вимоги до професійного рівня учасників: до участі у Конкурсі запрошуються громадяни України, юридичні особи, фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, як окремі фахівці так і авторські колективи у галузі містобудування, архітектори, монументального та образотворчого мистецтва, які на день його оголошення здобули освіту за відповідними спеціальностями.

Конкурс проводиться на безоплатній основі в один тур.

Переможець Конкурсу отримує переважне право на подальшу реалізацію проєкту.

Вимоги до мови проведення Конкурсу: усі надписи та друковані матеріали одного конкурсного проєкту повинні виконуватися однією мовою відповідно до законодавства України про мови.

Для отримання інформації щодо умов Конкурсу та конкурсних матеріалів учасникам необхідно звернутися до відділу архітектури та містобудування Сокальської міської ради за адресою: 80001, м. Сокаль, вул.Шептицького,61 /2й-поверх/ тел. (067)17-21-843, E-mail: arch.sokal@gmail.com.

ВІДКРИТИЙ АРХІТЕТКУРНИЙ КОНКУРС

НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ

Я  _____________________________________________________________

( ПІБ фізичної особи, найменування юридичної особи, авторського колективу)

прошу зареєструвати мене, як учасника відкритого архітектурного конкурсу щодо визначення кращої проєктної пропозиції на встановлення об’єкту монументально-декоративного мистецтва «МЕМОРІАЛЬНО-ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДОШКИ ПО ВШАНУВАННЮ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ  ГЕРОЇВ УКРАЇНИ В РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКІЙ ВІЙНІ» /між вул.Шептицького та територією церкви Св.Апостолів Петра та Павла/ в м.Сокаль Шептицького району Львівської області.

Кваліфікаційний  сертифікат  (при наявності)/диплом :

серія ____________№_____________ від _______________.

виданий_____________________________________________________________.

Контактні дані:

Поштовий індекс________, область______________ , місто_________________,

вул. _______________________ ,  буд.__________ , кв/оф.________ ,

тел. ( _____ ) _________________ ,

e-mail ______________________________.

Контактна особа_____________________________________________________

(ПІБ)

Дата «____»___________________2024р.

Підпис  ___________________________

Заявка на участь у Конкурсі має бути заповнена та підписана автором/представником авторського колективу.

Якщо автор/авторський колектив представляє юридичну особу, заявка на участь у конкурсі має бути засвідчена печаткою.

Заявка на участь приймається:

-   сканована на e-mail: arch.sokal@gmail.com (в темі листа вказати «Заявка на участь у Конкурсі»);

-   особисто або поштою на адресу: відділ архітектури та містобудування Сокальської міської ради за адресою : 80001, м.Сокаль, вул.Шептицького,61 (2-ий поверх) тел.  (067)172 1 843 (з обов’язковою поміткою на конверті «Заявка на участь у Конкурсі») .

Довідка за телефоном: (067)172 1 843.

Контактні особи: Харчун Зорина Євгенівна

Приєднані файли