Сокальська громада отримала шкільний автобус

Шкільні автобуси закупила Львівська ОВА і перший транш розподілили у територіальні громади області

З початком війни росії проти України у Сокальській територіальній громаді вилучили 4 шкільних автобуси для потреб Збройних сил України. З початком навчального року гостро постала проблема довезення школярів до закладів освіти. Депутати Сокальської міської ради на сесії підтримали рішення про співфінансування закупівлі шкільних автобусів. Сьогодні Львівська обласна військова адміністрація розподілила перший транш у територіальні громади – 25 шкільних автобусів (загалом на Львівщині планують передати у громади 126 автобусів «Школярик»).

«Сокальська громада, перша у Червоноградському районі, отримала новий «Школярик», загальна його вартість 2,4 млн. грн, з них 50% - кошти місцевого бюджету і 50% - кошти обласного бюджету. Загалом міська рада виділила 4,8 млн.грн. на придбання чотирьох шкільних автобусів, тому очікуємо на закупівлю ще трьох. Нові «Школярики» закупили в АТ «Черкаський автобус». Безпека дітей при довезенні до навчального закладу, особливо у період війни, - понад усе, тому спрямовуємо всі зусилля, щоб кожна дитина у комфортних умовах змогла доїхати до школи та повернутися після навчання додому», - зазначив міський голова Сергій Касян.

Сокальська міська рада у мережі Facebook