ДПТ с.Ульвівок

Повідомлення про оприлюднення

детального плану території (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

1) Проект детального плану території для будівництва та обслуговування гідроелектростанції на р. Західний Буг в с. Ульвівок Червоноградського району Львівської області.

Даним детальним планом території передбачається «Реконструкція гідротехнічного комплексу споруд із влаштуванням гідроелектростанції «Сокальська ГЕС» за адресою: вулиця Над Бугом 1А, село Ульвівок, Червоноградський район, Львівська область». Для цього детальним планом території передбачається виділення двох земельних ділянок загальною площею 0,45 га, орієнтовними параметрами 75,00х60,00 м: земельна ділянка №1 (60,00х43,89,00 м) – 0,2585 га та земельна ділянка №2 (60,23х31,11 м) – 0,1915 га.

2)    Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ та Звіту про СЕО – Сокальська міська рада Львівської області.

Розробник ДПТ – ТОВ ПО «УкрЗахідУрбанізація».

Розробник СЕО – ТОВ «Еко Центр Проект».

3)    Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 21.06.23 р. по

20.07.23 р.;

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень на поштову адресу: Сокальська міська рада, 80000, Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Сокаль, вул. Шептицького 44.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

21.07.23 року о 14:00 в приміщенні Сокальської міської ради Львівської області (80000, Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Сокаль, вул. Шептицького 44).

г) Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо проекту внесення змін до ДПТ та звіту про СЕО можна за адресою: Сокальська міська рада, 80000, Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Сокаль, вул. Шептицького 44,  в термін до  21.07.2023 року.

Адреса сайту: https://sokal-rada.gov.ua/.

ґ) Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується проекту є Сокальська міська рада.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту внесення змін до ДПТ та звіту про СЕО : не передбачено.

Приєднані файли
ДПТ.pdf