ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення консультацій з громадськістю щодо впливу на стан навколишнього природного середовища від нежитлових будівель ПП «ГОВІ» в селах СТЕНЯТИН та ЗАБУЖЖЯ

Червоноградського району Львівської області

Відповідно до Постанови Кабінету міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010р. №996 (зі змінами від 24.06.2023р. №629), враховуючи звернення жителів села Забужжя від 30.08.2024р. та звернення жителів села Стенятин від 23.09.2024р., Сокальська міська рада повідомляє про початок процедури консультацій з громадськістю щодо впливу на стан навколишнього природного середовища від нежитлових будівель ПП «ГОВІ» в селах СТЕНЯТИН та ЗАБУЖЖЯ Червоноградського району Львівської області.

Найменування органу виконавчої влади, який проводить обговорення – Відділ архітектури та містобудування Сокальської міської ради Львівської області

Підстава для проведення консультацій – колективне звернення жителів села Забужжя від 30.08.2024р. (за вх. №К-1392/02-17 від 30.08.2024р.) та жителів села Стенятин від 23.09.2024р. (за вх. №Д-1490/02-17 від 23.09.2024р.).

Публічні громадські консультації (обговорення) щодо впливу на стан навколишнього природного середовища від нежитлових будівель ПП «ГОВІ» в селі Стенятин відбудуться 29.09.2024 року о 1300, в приміщенні глядацького залу Народного Дому с.Стенятин, за адресою: Червоноградський район, с.Стенятин, вул.Центральна,111.

Публічні громадські консультації (обговорення) щодо впливу на стан навколишнього природного середовища від нежитлових будівель ПП «ГОВІ» в селі Забужжя відбудуться 29.09.2024 року о 1600, в приміщенні глядацького залу Народного Дому с.Забужжя, за адресою: Червоноградський район, с.Забужжя, вул.Шевченка,25.

Це повідомлення є підставою для подання зауважень (пропозицій) до впливу на стан навколишнього природного середовища від нежитлових будівель ПП «ГОВІ», які приймаються до 08.10.2024 року.

Зауваження (пропозиції) подаються усно під час публічних громадських консультацій та/або в письмовому вигляді в відділу архітектури та містобудування, або в електронному - miskradasokal@ukr.net (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил).

Відповідальна особа: начальник відділу архітектури та містобудування Сокальської міської ради – Єзерський М.П..

Приєднані файли
Повідомлення на громадське СКАРГИ Забужжя і Стенятин.docx